https://www.funidelia.sk/cart

Právne upozornenie a podmienky predaja | Funidelia

Právne upozornenie

funidelia.sk patrí:

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L.
Edificio WTCZ, Calle Poetisa María Zambrano nº 31, Torre Este, Planta 16, 50018 Zaragoza - Španielsko
E-Mail: info@funidelia.sk

Generálni riaditelia::

Carlos Larraz Nasarre, Antonio Escartín Villellas

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L. je španielska spoločnosť s ručením obmedzeným, zapísaná v registri spoločností v Zaragoze, zväzok 4257, dokument 24, strana Z-63129, druhý zápis, identifikačné číslo DPH: ESB22370902.


Podmienky predaja

Aktuálne Všeobecné predajné podmienky upravujú webové stránky www.funidelia.sk, ktorých FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L. je vlastníkom.

Tieto podmienky stanovujú práva a povinnosti všetkých používateľov FUNIDELIA, pokiaľ ide o produkty a služby poskytované prostredníctvom našej webovej stránky www.funidelia.sk.

Tieto podmienky sú pre nás rovnako dôležité ako pre vás, pretože boli navrhnuté tak, aby medzi nami vytvorili právne záväznú zmluvu chrániacu práva zákazníka aj práva spoločnosti.

Odporúčame vám prečítať si aktuálne podmienky našich Zásad ochrany osobných údajov.

Používaním našich webových stránok www.funidelia.sk alebo uskutočnením objednávky ste vedome viazaní týmito podmienkami a našimi zásadami ochrany osobných údajov. Ak nesúhlasíte so všetkými podmienkami alebo našimi zásadami ochrany osobných údajov, nemali by ste vykonať objednávku.

Tieto podmienky sa môžu meniť, a preto by ste si ich mali prečítať pri každej objednávke.

Objednávkou na www.funidelia.sk súhlasíte s cenami, popisom produktu v čase predaja a so všeobecnými podmienkami predaja, ktoré budú jedinými platnými podmienkami po dokončení zmluvy.

Súhlasíte s tým, že webovú stránku www.funidelia.sk budete používať výlučne na zadávanie zákonne platných objednávok alebo dopytov. Ste tiež povinní správne a pravdivo nám poskytnúť svoju e-mailovú adresu, poštovú adresu a/alebo iné kontaktné údaje, pričom uznávate, že tieto informácie môžeme použiť na to, aby sme vás v prípade potreby mohli kontaktovať (pozri: naše Zásady ochrany osobných údajov). Pokiaľ nám neposkytnete všetky potrebné informácie, nebudeme môcť vašu objednávku spracovať.

Odoslaním objednávky na www.funidelia.sk potvrdzujete, že ste plne oprávnení používať kreditnú kartu v prípade, že sa rozhodnete použiť tento spôsob platby. Objednávky na www.funidelia.sk môžu spracovávať iba tí, ktorí majú potrebnú právnu spôsobilosť podpisovať zmluvy týkajúce sa tovaru a služieb uvedených na tejto webovej stránke.

Ak chcete zadať objednávku, postupujte podľa pokynov online nákupu až do zaplatenia.

Potom dostanete e-mail s potvrdením prijatia vašej objednávky. Majte na pamäti, že to neznamená, že vaša objednávka bola prijatá, iba že ste nám poslali žiadosť o nákup jedného alebo viacerých našich produktov. Všetky objednávky podliehajú nášmu potvrdeniu. Vašu objednávku potvrdíme zaslaním e-mailu s oznámením, že sa produkty odosielajú (Potvrdenie o odoslaní).

Kúpna zmluva medzi spoločnosťou Funidelia a zákazníkom je formalizovaná až odoslaním tohto potvrdenia o odoslaní.

Na zmluvu sa vzťahujú iba výrobky uvedené v potvrdení o odoslaní.

Nie sme povinní poskytnúť žiadny iný produkt, ktorý mohol byť zahrnutý v objednávke, kým vám nepošleme potvrdenie o odoslaní uvedeného produktu.

FUNIDELIA urobí všetko pre to, aby uspokojila všetkých zákazníkov ohľadom dopytu po výrobkoch. Všetky objednávky však závisia od dostupnosti produktov. Ak sa vyskytnú ťažkostí s poskytovaním alebo vypredaním produktov, vyhradzujeme si právo navrhnúť podobné výrobky rovnakej kvality, aké sú k dispozícii. Ak si neprajete objednať niektorý z týchto navrhovaných produktov, vrátime vám peniaze za nedostupné produkty.

DORUČENIE VÝROBKOV

Spoločnosť FUNIDELIA sa zaväzuje dodávať svoje výrobky v perfektnom stave na dodaciu adresu uvedenú v objednávkovom formulári.

Môžete požiadať, aby bola vaša objednávka doručená na inú adresu a na inú osobu, ako je osoba objednávateľa, ale iba vtedy, ak adresa dodania patrí do našej oblasti doručovania.

Zásielky nebudú doručované na vzdialené adresy ani na miesta mimo našej oblasti doručovania. Funidelia si preto vyhradzuje právo odmietnuť doručenie do akýchkoľvek oblastí, kde je vysoké riziko zlyhania doručenia.

S cieľom zaistiť naše doručenie by sme ocenili, keby ste uviedli adresu, na ktorej je možné prevziať zásielku počas pracovnej doby.

FUNIDELIA spracováva dodávky prostredníctvom renomovaných doručovacích spoločností, ako sú GLS alebo DHL. Môžeme začleniť nové spoločnosti bez upozornenia našich zákazníkov.

FUNIDELIA sprístupní zákazníkovi všetky podrobnosti o doručení. To znamená, že sledovacie číslo a spoločnosť, ktorá bude vykonávať ich objednávku, aby ste ich mohli priamo kontaktovať ohľadom súčasnej polohy vašej objednávky.

Doručenie tovaru sa uskutoční na poštovej adrese uvedenej zákazníkom. V prípade, že je zákazník pri dodaní neprítomný, zostane k dispozícii poznámka s pokynmi, ako zariadiť nové doručenie, ale nemôžeme to zaručiť. Vo väčšine prípadov vás budeme kontaktovať telefonicky. FUNIDELIA si vyhradzuje právo zmeniť typ dodávky a prepravnú spoločnosť bez ohľadu na to, čo je pokryté, pokiaľ nepredpokladá žiadne poškodenie produktu.

Náklady na doručenie budú uvedené v konečnej fáze nákupu a budú závisieť od zvolenej priority, naliehavej alebo normálnej, a od adresy. Podmienky sa môžu zmeniť.

V súlade s aktuálnymi podmienkami sa rozumie, že výrobky boli dodané hneď, ako bolo podpísané ich prijatie na dohodnutej dodacej adrese.

DOBA DODANIA

Funidelia funguje s rôznymi dodacími lehotami na základe produktu. Zásady, ktoré sú za tým, si môžete prečítať v časti Doručenia. Počas procesu nákupu však budete môcť kontrolovať priebeh každej objednávky.

Pokiaľ sa niektorý z požadovaných produktov momentálne nenachádza v našom sklade, dodanie sa môže oneskoriť. O tejto skutočnosti budete informovaní hneď po nákupe.

Niektoré produkty na www.funidelia.sk majú odlišné dodacie lehoty ako obvykle, ale to bude správne uvedené na stránke každého produktu.

Tieto dodacie lehoty sú priemermi, a preto sú iba odhadmi. Je možné, že sa môžu líšiť z logistických alebo nepredvídaných dôvodov.

Ak z nejakého dôvodu nemôžeme doručiť do odhadovaného dátum dodania, upozorníme vás na to a dáme vám možnosť pokračovať alebo nepokračovať v nákupe. Ak sa rozhodnete pokračovať, stanoví sa nový dátum dodania. Ak sa rozhodnete objednávku zrušiť, bude vám vrátená celá suma nákupu. Majte na pamäti, že nedoručujeme v nedeľu.

PORUCHA DODANIA

Môžu nastať mimoriadne okolnosti, ako napríklad oneskorenie skladových zásob, ktoré bránia dodaniu produktu v čase potvrdenia objednávky. V týchto prípadoch budete upozornení, prečo bol normálny proces objednávky prerušený. Bude vám poskytnutý nový dátum dodania alebo vrátenie celej sumy za nákup v plnej výške.

Ceny uvedené na webových stránkach www.funidelia.sk zahŕňajú DPH platnú odo dňa nákupu, nezahŕňajú však náklady na doručenie a prípadné administratívne náklady, ktoré sa k celkovej sume pripočítajú.

Viac informácií o nákladoch na doručenie nájdete v časti Doručenia.

Viac informácií o administratívnych nákladoch generovaných spôsobom platby nájdete v našej sekcii Ako nakupovať.

FUNIDELIA si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť predajné ceny uvedené na www.funidelia.sk. Ceny však môžu podliehať chybám.

Viac informácií o rôznych spôsoboch platby a zodpovedajúcich administratívnych nákladoch nájdete v našej sekcii Spôsoby platby.

FUNIDELIA si vyhradzuje právo zmeniť spôsoby platby vytvorením nových alebo odstránením existujúcich, a to bez námietok zákazníka. Pokiaľ však zmena spôsobu platby ovplyvní už uskutočnenú objednávku, www.funidelia.sk bude kontaktovať zákazníka, aby ho na túto zmenu upozornil a poskytol mu možnosť zrušenia.

PLATBA BEZPEČNOU VISA KARTOU ALEBO AMERICAN EXPRESS

Poplatky sa platia online po overení zodpovedajúcich údajov prostredníctvom platobnej brány príslušného finančného subjektu.

S cieľom poskytnúť nášmu platobnému systému maximálnu bezpečnosť, www.funidelia.sk používa zabezpečené systémy od popredných finančných subjektov v elektronickom obchode.

Týmto spôsobom sa vaše dôverné údaje odošlú v šifrovanom formáte (SSL) priamo príslušnému subjektu. Šifrovací systém SSL, ktorý používame, zaručuje najvyššiu bezpečnosť a dôvernosť pri odosielaní vašich údajov prostredníctvom siete.

Údaje o vašej kreditnej karte nie sú uložené v žiadnej z našich databáz. Používajú sa iba vo virtuálnom POS (predajnom mieste) zabezpečenej platobnej brány našich finančných subjektov.

Kreditné karty budú predmetom overenia a autorizácie od ich vydávajúceho subjektu. Ak príslušný vydávajúci subjekt nemôže autorizovať platbu, nebudeme zodpovední za žiadne omeškanie alebo zlyhanie dodávky a nebudeme môcť s vami formalizovať zmluvu.

FUNIDELIA si vyhradzuje právo overiť osobné údaje poskytnuté zákazníkom a vykonať potrebné opatrenia (vrátane zrušenia objednávky), aby zaistil, že zakúpený tovar bude dodaný v súlade s údajmi uvedenými v objednávke.

Viac informácií o našich zásadách vrátenia tovaru nájdete v našej sekcii Zásady vrátenia tovaru.

FUNIDELIA ponúka záruky v prípade chybnej výroby. Záruka sa nevzťahuje na chyby alebo nedokonalosti spôsobené nesprávnym používaním výrobku.

V prípade chybného výrobku Funidelia vykoná príslušné opravy, výmeny, zľavy z ceny alebo zrušenie zmluvy, ktorých náklady budú pre zákazníka bezplatné. Spoločnosť Funidelia bude niesť zodpovednosť za chybné výrobky počas dvoch rokov od dátumu dodania. Zákazník musí spoločnosť Funidelia informovať o akýchkoľvek chybách výrobku do dvoch mesiacov od zistenia chyby.

Vrátený tovar musí rešpektovať vyššie uvedené ustanovenia zásad vrátenia tovaru.

Záruka sa nevzťahuje na chyby alebo poškodenia spôsobené vonkajšími faktormi, nehodami, najmä úrazmi elektrickým prúdom, opotrebovaním, nesprávnym používaním a nedodržiavaním pokynov uvedených výrobcom.

Na výrobky, ktoré boli upravené alebo opravené zákazníkom alebo akoukoľvek osobou neoprávnenou poskytovateľom, sa záruka nevzťahuje.

V prípade ďalších informácií alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Zodpovednosť spoločnosti FUNIDELIA za akékoľvek nákupy produktu na "www.funidelia.sk“ bude prísne obmedzená na cenu produktu a nebude pokrývať malé chyby alebo opomenutia, ku ktorým môže dôjsť, keď budú dodržané všetky potrebné opatrenia.

Spoločnosť FUNIDELIA nezodpovedá za materiálne škody, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku nesprávneho použitia produktov. To platí aj pre možné zmeny na výrobkoch vykonané dodávateľom.

Spoločnosť FUNIDELIA nenesie zodpovednosť za žiadne nepriame škody, prevádzkové straty alebo nezamestnanosť, ktoré utrpel zákazník alebo tretia strana, aj keby uvedená škoda, strata alebo prekážka mohli byť predvídané spoločnosťou FUNIDELIA alebo bolo o nich informované.

Bez ohľadu na dôsledky predchádzajúcich odsekov, finančná zodpovednosť FUNIDELIE podľa súčasných všeobecných podmienok nemôže presiahnuť celkovú sumu zaplatenú pri nákupe bez ohľadu na spôsobenú škodu.

Ustanovenia uvedené v tomto článku nebudú mať vplyv na práva spotrebiteľa uznávané zákonom ani na právo odstúpiť od zmluvy.

Tieto všeobecné podmienky upravuje španielske právo. Obe strany môžu voľne konzultovať so súdom v Zaragoze s cieľom vyriešiť konflikty alebo sa zriecť akejkoľvek inej jurisdikcie.

Prvky tejto webovej stránky sú navrhnuté s cieľom ponúknuť predaj produktov identifikovaných spoločnosťou FUNIDELIA.

Všetky ilustrácie, návrhy, symboly, grafiky, fotografie, obrázky a akékoľvek ďalšie prvky, ktoré sú súčasťou webových stránok, sú výhradným vlastníctvom spoločnosti FUNIDELIA alebo sú licencované oficiálnym dodávateľom.

Informujeme našich zákazníkov, že práva spoločnosti FUNIDELIA na obsah, dizajn a zdrojový kód tejto webovej stránky sú chránené podľa súčasnej španielskej a medzinárodnej legislatívy týkajúcej sa duševného a priemyselného vlastníctva.

®Funidelia je registrovaná ochranná známka.

Akékoľvek úplné alebo čiastočné reprodukcie tejto webovej stránky a jej obsahu, dokonca aj prostredníctvom hypertextového odkazu, bez písomného súhlasu spoločnosti FUNIDELIA sú prísne zakázané.

Okrem toho je prísne zakázané kopírovanie, rozmnožovanie, prispôsobovanie, zmeny, distribúcia, obchodovanie, verejná komunikácia alebo akékoľvek iné opatrenie, ktoré porušuje súčasné španielske a/alebo medzinárodné právne predpisy týkajúce sa priemyselného a duševného vlastníctva, ako napríklad neoprávnené používanie obsahu na webovej stránke.

FUNIDELIA si nenárokuje žiadne implicitné oprávnenie alebo licenciu k právam duševného a/alebo priemyselného vlastníctva obsahu uvedeného na ich webových stránkach www.funidelia.sk.

Príslušné predpisy vyžadujú, aby bola časť informácií alebo korešpondencie, ktorú si s vami vymeníme, napísaná. Používaním našej webovej stránky www.funidelia.sk súhlasíte s tým, že veľká časť našej korešpondencie je elektronická.

Spojíme sa s vami prostredníctvom e-mailu.

Zmluvne súhlasíte s elektronickou korešpondenciou a ste si vedomí toho, že všetky zmluvy, oznámenia, informácie a iná korešpondencia, ktoré vám oznámime, budú v elektronickom formáte a budú v súlade s právnymi požiadavkami písomnej korešpondencie.

Táto podmienka nemá vplyv na vaše zákonom uznané práva.

Upozornenia, ktoré nám pošlete, by ste mali urobiť prostredníctvom kontaktného formulára.. V súlade s vyššie uvedenými podmienkami, pokiaľ nie je stanovené inak, s vami môžeme komunikovať prostredníctvom e-mailu alebo poštou.

Kedykoľvek sa od používateľa požaduje zverejnenie osobných údajov, bude informovaný o zásadách ochrany osobných údajov.

Registráciou na našich webových stránkach sa vaše osobné údaje stávajú súčasťou našej databázy a slúžia výlučne na predajné a štatistické účely.

Zhromažďovanie a spracovanie osobných údajov bude vždy prebiehať v súlade so zásadami a povinnosťami zákona o ochrane osobných údajov, 15/1999 z 13. decembra, ako aj v súlade s vývojovými predpismi a ustanoveniami uvedenými v našich zásadách o ochrane osobných údajov.

Tieto podmienky sú neoddeliteľnou súčasťou našich všeobecných predajných podmienok.

Viac informácií nájdete v našej sekcii o Súkromí a zabezpečení.

Vaše pripomienky a návrhy sú vítané. Pošlite nám ich prosím prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Top