https://www.funidelia.sk/cart

Právne upozornenie a podmienky predaja | Funidelia

Právne upozornenie

Vlastníkom Funidelia.sk je:

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L.
Calle Bari, 28. Nave H, Plataforma Logística Plaza, 50197, Zaragoza - Španielsko
E-Mail: info@funidelia.sk

Generálni riaditelia:

Carlos Larraz Nasarre, Antonio Escartín Villellas

FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L. je španielska spoločnosť s ručením obmedzeným zapísaná do obchodného registra Zaragoza Company Registry, vydanie 4257, dokument 24, strana Z-63129, identifikačné číslo VAT: ESB22370902.


Všeobecné podmienky predaja

ieto všeobecné podmienky predaja upravujú predaj na internetovej stránke www.funidelia.sk, ktorej vlastníkom je FUNIGLOBAL DEVELOPMENT S.L.

Tieto všeobecné podmienky predaja ustanovujú práva a povinnosti všetkých zákazníkov FUNIDELIA a vzťahujú sa na všetky produkty a služby poskytované prostredníctvom stránky “www.funidelia.sk”.

Dané podmienky sú dôležité pre nás rovnako ako pre Vás, pretože tvoria právne platnú dohodu medzi spoločnosťou a zákazníkom, ktorá chráni práva oboch strán.

Doporučujeme Vám prečítať si zásady ochrany osobných údajov.

Užívaním stránky “www.funidelia.sk” či objednávkou niektorého z nami ponúkaných produktov sa dobrovoľne zaväzujete k dodržiavaniu týchto všeobecných podmienok rovnako ako zásad ochrany osobných údajov. Ak nesúhlasíte s nami stanovenými podmienkami alebo so zásadami ochrany osobných údajov, vykonať objednávku nie je vo Vašom záujme.

Tieto podmienky sa môžu meniť, a preto by sa mali prečítať pri každej objednávke.

Objednaním tovaru na “www.funidelia.sk” sa zaväzujete rešpektovať ceny, popisy tovaru v momente kúpy a všeobecné podmienky predaja, ktoré sú jedinými uplatniteľnými podmienkami v momente kúpy.

Súhlasíte s užívaním webovej stránky “www.funidelia.sk” výhradne k vytvoreniu právne platnej objednávky či relevantného dotazu. Zároveň ste povinný/-á uviesť Vašu platnú e-mailovú adresu, doručovaciu adresu a ďalšie potrebné kontaktné informácie s vedomím, že v prípade potreby môžeme použiť tieto informácie a kontaktovať Vás (pozri Zásady ochrany osobných údajov - článok 12). Ak nám neposkytnete potrebné informácie, nebude v našich silách vybaviť Vašu objednávku.

Vykonaním objednávky na “www.funidelia.sk” potvrdzujete Vašu plnú autorizáciu k použitiu kreditnej karty, ak zvolíte tento spôsob úhrady. Iba osoby právne spôsobilé na podpisovanie zmlúv si môžu objednávať tovar na “www.funidelia.sk” .

Kako biste izvršili narudžbu, slijedite postupak online kupnje (ili kupnje putem telefona) do plaćanja.

Pre úspešné objednanie tovaru postupujte v procese online objednávky (alebo v procese objednávky cez telefón) až po platbu. Potom dostanete e-mail potvrdzujúci Vašu objednávku. Upozorňujeme, že tento e-mail nepotvrdzuje, že Vaša objednávka bola prijatá. Dávame Vám ním na vedomie, že sme prijali Vašu žiadosť o kúpu produktu / ov. Všetky objednávky musia byť potvrdené našou spoločnosťou. Vašu objednávku potvrdíme e-mailom, ktorý Vás bude informovať o odoslaní Vami objednaného produktu/-ov (Odoslanie objednávky).

Zmluva o kúpe medzi Funidelia a zákazníkom nadobúda platnosť až v momente odoslania tohto e-mailu (Odoslanie objednávky).

Táto zmluva sa vzťahuje iba na produkty uvedené v e-maile potvrdzujúcom prijatie objednávky.

Nie sme povinní dodať Vám žiadny z produktov, ktoré boli uvedené vo Vašej objednávke, až do chvíle, kedy Vám zašleme e-mail potvrdzujúci odoslanie týchto produktov.

FUNIDELIA urobí všetko pre spokojnosť svojich zákazníkov. Napriek našej snahe sú všetky objednávky závislé od dostupnosti daného produktu. Ak sa vyskytnú akékoľvek problémy s dodaním alebo ak je objednaný produkt vypredaný, FUIDELIA si vyhradzuje právo odporučiť zákazníkovi podobné produkty, ktoré sú v danom čase dostupné. Ak si neželáte objednať žiadny z nami doporučených produktov, vrátime Vám peniaze za nedostupné produkty.

Doručenie tovaru

FUNIDELIA sa zaväzuje k dodaniu produktov v perfektnom stave na adresu uvedenú v objednávacom formulári.

Máte možnosť požiadať o doručenie tovaru na inú adresu a do rúk inej osoby ako je tá, ktorá produkt objednala, ale iba v prípade, že daná adresa spadá do našej doručovacej oblasti.

Doručenie tovaru nebude uskutočnené na vzdialené adresy ani na miesta doručenia, ktoré nie sú súčasťou našej doručovacej oblasti. FUNIDELIA si preto vyhradzuje právo odmietnuť doručenie do všetkých oblastí, v ktorých existuje vysoké riziko zlyhania doručenia objednávky.

Aby sa k Vám objednaný tovar dostal bez komplikácií, prosíme Vás o uvedenie adresy, na ktorú môžeme doručiť objednávku aj v priebehu štandardnej pracovnej doby.

FUNIDELIA využíva k doručovaniu objednávok renomované kuriérske služby ako napríklad dopravcov myHermes alebo DHL. Môžeme však využiť aj služby ďalších dopravcov bez upozornenia zákazníka.

FUNIDELIA poskytne zákazníkovi všetky informácie týkajúce sa procesu doručenia objednávky. Konkrétne ide o číslo zásielky a názov spoločnosti, ktorá sprostredkuje doručenie objednaného tovaru, aby mal zákazník možnosť kontaktovať kuriérsku spoločnosť aj samostatne.

Zásielka bude doručená na adresu, ktorú zákazník uviedol v objednávkovom formulári. V prípade, že adresát nebude zastihnutý, dopravca mu nechá odkaz s pokynmi na dojednanie nového termínu doručenia, avšak toto Vám nemôžeme zaručiť. Vo väčšine prípadov Vás budú kontaktovať telefonicky. FUNIDELIA si vyhradzuje právo na zmenu spôsobu doručenia a dopravcu bez ohľadu na to, čo je uvedené v týchto podmienkach predaja, za predpokladu, že daná zmena nezapríčiní žiadne znehodnotenie alebo poškodenie produktu.

Výška nákladov spojených s doručením tovaru je uvedená v poslednom kroku nákupu a odvíja sa od zákazníkom zvolených požiadaviek (expresné doručenie, doručenie 2. triedou) a od uvedenej doručovacej adresy. Tieto podmienky je možné meniť.

V súlade so súčasnými podmienkami sa zásielka považuje za úspešne doručenú v momente, keď zákazník podpíše doručovací formulár na uvedenej adrese.

Doba doručenia

FUNIDELIA pracuje s rôznymi dodacími lehotami na základe vybraného produktu. Ak chcete zistiť viac, kliknite na sekciu Doručovanie tovaru. Celý priebeh spracovania Vašej objednávky môžete sledovať na svojom účte.

V prípade, že niektorý z objednaných produktov aktuálne nemáme na sklade, doručenie sa môže oneskoriť. Ak táto situácia nastane, budete o tom informovaný (a) v momente kúpy.

Doručovacia doba niektorých produktov na www.funidelia.sk sa líši od štandardnej, avšak táto informácia je vždy uvedená na stránke daného produktu.

Bežná doba doručenia tovaru uvedená pri jednotlivých produktoch je len približným odhadom. Môže sa meniť v závislosti od logistických alebo nepredvídateľných okolností.

Ak z nejakého dôvodu nebudeme schopní doručiť Vašu objednávku načas, budeme Vás o tom informovať a dáme Vám na výber medzi pokračovaním a zrušením objednávky. Ak sa rozhodnete v objednávke pokračovať, bude stanovený nový dátum doručenia. Ak sa rozhodnete objednávku zrušiť, bude Vám vrátená celá suma nákupu. Upozorňujeme, že v nedeľu tovar nedoručujeme.

Neúspešné doručenie objednávky

Môže nastať situácia (napr. oneskorenie pri doplňovaní skladu), ktorá zabráni alebo skomplikuje doručenie v momente potvrdenia objednávky. V takýchto prípadoch Vám poskytneme informácie o tom, prečo bol štandardný proces vybavenia objednávky prerušený. Stanovíme nový dátum doručenia alebo Vám budú vrátené všetky výdavky spojené s objednávkou.

Všetky ceny na webovej stránke “www.funidelia.sk” sú uvedené vrátane DPH, platnej odo dňa nákupu, ale nezahŕňajú náklady na dopravu a možné administratívne náklady, ktoré sa pripočítajú k celkovej sume.

Pre ďalšie informácie o cenách poštovného kliknite na Doručovanie tovaru.

Pre viac informácií týkajúcich sa administratívnych poplatkoch v závislosti od zvoleného spôsobu platby kliknite na Ako nakupovať.

FUNIDELIA si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť ceny uvedené na www.funidelia.sk. Niektoré ceny však môžu podliehať chybám.

Pre viac informácii o spôsoboch platby a administratívnych poplatkoch s nimi spojenými pozri kliknite na Ako nakupovať.

FUNIDELIA si vyhradzuje právo na zmenu platobných metód vytvorením nových alebo elimináciou existujúcich spôsobov bez akýchkoľvek námietok zákazníka. Avšak v prípade, že táto zmena ovplyvní už existujúce objednávky, “www.funidelia.sk” o tom bude ihneď informovať príslušného zákazníka, ktorý bude mať možnosť objednávku zrušiť.

Platba kartou Secure Visa Card alebo American Express

Poplatky sa platia online po overení príslušných údajov prostredníctvom platobnej brány príslušného finančného subjektu.

V snahe zaistiť maximálnu bezpečnosť platobného systému “www.funidelia.sk” používa bezpečné platobné portály od popredných finančných subjektov v elektronickom obchode.

Všetky citlivé údaje sa posielajú v šifrovanom formáte (SSL) priamo do systému príslušného finančného subjektu. Šifrovací systém SSL, ktorý používame, zaručuje najvyššiu bezpečnosť a dôvernosť pri zdieľaní citlivých informácií prostredníctvom siete.

Citlivé údaje o Vašej platobnej karte nebudú uložené v žiadnej z našich databáz. Budú použité výhradne pre uskutočnenie platby prostredníctvom platobného portálu príslušného finančného subjektu.

Kreditná karta musí byť autorizovaná jej vydavateľom. Ak platobná karta nie je autorizovaná, FUNIDELIA nenesie zodpovednosť za oneskorenie či nedoručenie zásielky a nemôže s Vami uzavrieť kúpnu zmluvu.

FUNIDELIA si vyhradzuje právo overiť si osobné informácie uvedené zákazníkom a použiť všetky dostupné prostriedky (vrátane zrušenia objednávky), aby sa mohla uistiť, že zakúpený tovar bude doručený v súlade s uvedenými informáciami.

Pre viac informácií o vrátení tovaru kliknite na sekciu Vrátenie tovaru.

FUNIDELIA sa zaväzuje napraviť chyby spôsobené pri výrobe produktov. FUNIDELIA neručí za produkty, na ktorých vznikli defekty alebo nedokonalosti v dôsledku nesprávneho používania alebo zlej manipulácie.

V prípade výskytu chybného produktu FUNIDELIA vykoná potrebné opravy, výmenu produktu alebo zrušenie zmluvy, pričom náklady za dané služby budú pre zákazníka bezplatné. Záručná lehota plynie po dobu 2 rokov od dátumu doručenia objednávky. Zákazník je povinný informovať FUNIDELIA o akýchkoľvek závadách do 2 mesiacov od ich objavenia.

Vrátený tovar musí spĺňať podmienky uvedené v sekcii Vrátenie tovaru.

Záruka sa nevzťahuje na poškodenia spôsobené vonkajšími faktormi, nehodami (predovšetkým nehodami zapríčinenými elektrinou), opotrebením, nesprávnym používaním a nedodržiavaním inštrukcií uvedených dodávateľom.

Produkty upravené či opravené zákazníkom alebo inou osobou, ktorá nie je autorizovaným dodávateľom, strácajú nárok na záruku.

V prípade ďalších otázok nás, prosím, kontaktujte prostredníctvom Kontaktného formulára.

FUNIDELIA preberá zodpovednosť iba za ceny produktov uvedené na stránke “www.funidelia.sk” a nenesie zodpovednosť za akékoľvek drobné chyby, ktoré môžu nastať v procese kúpe či vybavovania objednávky.

FUNIDELIA nenesie zodpovednosť za akékoľvek poškodenie produktu spôsobené nesprávnym používaním produktu. Platí to aj pre možné zmeny, ktoré na výrobkoch vykonal dodávateľ.

FUNIDELIA nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepriame poškodenie produktu, stratu produktu či nefunkčnosť spôsobenú treťou stranou, hoci FUNIDELIA mohla poškodenie, stratu či nefunkčnosť predvídať alebo o nich dokonca vedieť.

Na základe vyššie uvedených všeobecných podmienok suma uhradená spoločnosťou FUNIDELIA za nefunkčný produkt či zrušenú objednávku nemôže za žiadnych okolností presiahnuť celkovú čiastku zaplatenú pri kúpe produktu/ov.

Uvedené podmienky nijako nezasahujú do práv zákazníka špecifikovaných zákonom ani neovplyvňujú jeho právo odstúpiť od zmluvy.

Tieto všeobecné podmienky upravuje španielsky zákon. V prípade rozporu medzi španielskym právom a právom danej krajiny majú obe strany právo obrátiť sa súd v Zaragoze.

Stránka bola vytvorená za účelom ponuky predaja produktov označených značkou FUNIDELIA.

FUNIDELIA, prípadne oficiálny licencovaný dodávateľ, je výhradným vlastníkom všetkého obsahu (texty, popisy, ilustrácie, dizajn, symboly, grafika, fotografie, obrázky, atď.) publikovaného na webovej stránke www.funidelia.sk.

Prosíme našich zákazníkov, aby vzali na vedomie, že obsah, dizajn a zdrojový kód tejto stránky je chránený platnými španielskymi a medzinárodnými zákonmi týkajúcimi sa duševného a priemyselného vlastníctva.

®Funidelia je registrovaná značka.

Reprodukcia týchto stránok, hoci len čiastočná, vrátane reprodukcie prostredníctvom odkazu, bez súhlasu spoločnosti FUNIDELIA je zakázaná.

Rovnako tak kopírovanie, reprodukovanie, upravovanie, distribuovanie, komercializácia či iné činnosti, ktoré porušujú platné španielske a medzinárodné zákony upravujúce duševné a priemyselné vlastníctvo, ako napríklad neautorizované užívanie obsahu stránok, sú zakázané.

FUNIDELIA neposkytuje žiadnu autorizáciu ani licenciu pre užívanie obsahu stránok www.funidelia.sk.

Príslušné regule vyžadujú, aby aspoň časť našej komunikácie prebiehala písomne. Používaním našej webovej stránky www.funidelia.sk súhlasíte s tým, že väčšia časť komunikácie bude prebiehať elektronicky.

Budeme Vás kontaktovať e-mailom.

Súhlasíte s elektronickou komunikáciou a ste si vedomí toho, že všetky zmluvy, upozornenia a akákoľvek iná písomnosť, ktorú budeme musieť medzi sebou odkomunikovať, bude mať elektronickú podobu, pričom táto spĺňa zákonom dané podmienky písomnej korešpondencie.

Tieto podmienky nijak neovplyvňujú Vaše zákonom ustanovené práva.

Akékoľvek dotazy a pripomienky zasielajte prostredníctvom Kontaktného formulára. V súlade s vyššie uvedenými podmienkami s Vami budeme komunikovať e-mailom alebo poštovou korešpondenciou, pokiaľ nebude stanovené inak.

Používateľ je informovaný o zásadách ochrany osobných údajov vždy, keď sa od neho vyžaduje zverejnenie osobných údajov.

Zaregistrovaním sa na našej webovej stránke sa Vaše osobné údaje stávajú súčasťou našej databáze a budú použité len za účelom predaja a vedenia štatistík.

Zhromažďovanie a spracovanie osobných údajov bude vždy prebiehať v súlade s ustanoveniami zákona o ochrane osobných údajov (Fundamental Law of Data Privacy) 15/1999 z 13. decembra rovnako ako s ustanoveniami zverejnenými v Zásadách ochrany osobných údajov.

Tieto podmienky tvoria neoddeliteľnú časť našich Všeobecných podmienok predaja.

Pre viac informácií, prosím, prejdite do sekcie Ochrana osobných údajov.

S radosťou vítame Vaše pripomienky a návrhy. Prosím, zašlite nám ich prostredníctvom Kontaktného formulára.

Top