Kostýmy Cruella De Vil

Zlá, skutočne zlé, ale štýlové a kožušiny. Ak ste nočnou morou šteniatok, vystúpte s kostýmmi Cruella De Vil .

Kožušiny, dlhá cigareta a čierne a biele vlasy ju rozdávajú. Cruella de Vil je najväčšou nočnou morou dalmatínskych obyvateľov a jednou z najstrašnejších postáv zo všetkých rozprávok.

Veľmi bohatá a extrémne štíhla žena, ktorá sa tak uchytila na kožušinových odevoch. Spolu so 101 dalmatínmi je Cruella de Vil hrdinou a darebákom klasického románu Dodie Smithovej.

Nájdite v našom katalógu nespočetné množstvo kostýmov Cruella de Vil, s ktorými budete najúžasnejšou (a zvrátenou) stranou. Ak uprednostňujete domáce maškarné šaty Cruella de Vil (ale bez zvieracej kože, prosím), môžete ju doplniť čiernobielou parochňou alebo iným príslušenstvom, ktoré vylepšuje vzhľad. Máme kostýmy pre všetkých, so sexy verziou a tiež so maskami Disney's Cruella de Vil založenými na verzii Disney (s bielym plášťom, červenými rukavicami a čiernymi tesnými šatami) alebo na základe ľudového príbehu.

Užite zvrátenú noc s jedinečným vzhľadom. Naše kostýmy Cruella de Vil pre dospelých sú dokonalým nápadom pre karneval, ozdobnú párty alebo dokonca Halloween.

https://www.funidelia.sk/cart
Triediť podľa
: 9 nájdených produktov
Zoradiť podľa:
Vaše hľadanie::
    Top