Kostým Disney pre deti a dospelých

Objavte kúzlo Disney pomocou našich kostýmov Disney , pretože nikdy nie je neskoro začať dobrodružstvo!

Úplne nový svet plný kostýmov z vašich obľúbených filmov a postáv spoločnosti Disney: Elsa a Anna z kostýmov Frozen, Snow White , Beauty and the Beast, Popoluška, Rapunzel, Vaiana ... Máme tiež kostýmy pre všetkých slávnych Disney darebákov alebo ich deti ako samotná potomkovia a zlovoľní .

Okrem kostýmov Disney Princeznej nájdete aj kostýmy pre ďalšie obľúbené Disney: Nájdenie Nemo, Toy Story (Woody, Buzz, Jessie, plastových vojakov), Medvedík Pú, Tinkerbell a Alice v ríši divov (Mad Hatter a Queen of Hearts).

Disneyho najznámejší charakter nemôže chýbať v našej kolekcii ... prehľadajte uši a kostýmy Mickey Mouse alebo kostýmy a mašle Minnie Mouse pre roztomilý kostým, skvelý pre každú stranu.

Staňte sa naším hosťom! Usporiadajte autentickú svadobnú hostinu Disney s najzábavnejšími kostýmmi Disney pre dospelých a deti a staňte sa obľúbenou postavou. V Funidelii nájdete tiež obrovský výber tovaru a darčekov od Disney, ktoré budú milovať fanúšikovia: tričká, hrnčeky a funkáše a mnoho ďalších!

https://www.funidelia.sk/cart
Triediť podľa:
Se han encontrado X productos 1: 341 nájdené produkty
Skrátené:
Vaše vyhľadávanie:
    Top