Kostýmy Malá morská víla Ariel

Už ste niekedy premýšľali, aké by to bolo žiť pod morom? Tieto kostýmy Ariel Little Mermaid vám môžu len pomôcť zistiť! Sú to najoriginálnejšie morské kroje v moriach.

Naše kostýmy Ariel spôsobia, že sa budete cítiť ako Malá morská víla Disney, snívajúca o dobrodružstvách hore vo svete. Ale nebojte sa, nie sme ako morská čarodejnica, takže vás nebudeme žiadať, aby ste sa vzdali hlasu pre svoj kostým Malá morská víla!

Tento kostým pre dievčatá a ženy má lesklú tyrkysovú sukňu s plnosťou v dolnej časti, ktorá napodobňuje rybú sieť. Levandulová doska vyniká dlhou červenou parochňou, takže ju určite získajte, aby ste mohli byť živým obrazom Disneyho filmu Ariel.

Okrem kostýmov z Malej morskej panny máme tiež kostýmy Disney Ursula, zlú čarodejnicu z hlbín mora, ktorá vo filme Disneyho nalákala Ariel, aby sa vzdala svojho hlasu, aby zvrhla kráľa Tritona. Súčasťou kostýmu Disneyho Ursulu je čierna a fialová sukňa a krátka biela parochňa.

Nájdite perfektné kostýmy pre princeznú Disney Ariel pre dievčatá a ženy z Disney The Little Mermaid a tiež ozdobné šaty založené na pôvodnej rozprávke.

Bavte sa a žite tisíce dobrodružstiev pod morom!

https://www.funidelia.sk/cart
Triediť podľa
: 7 nájdených produktov
Zoradiť podľa:
Vaše hľadanie::
    Top