Disfraces & Accesorios de Princesas Disney

Žite svoju vlastnú rozprávku s týmito kostýmmi Disney Princeznej . Tieto magické kostýmy pre dievčatá a ženy zrealizujú váš sen, pretože nikdy nie ste na sen príliš starí!

Staňte sa princeznou, s ktorou ste vždy chceli byť, pomocou týchto magických kostýmov Disney . Máme celú škálu, od večnej klasiky po najmodernejšie.

Ak máte radi zvieratá a spievate a máte priateľov, ktorí sa chcú zapojiť do zábavy, zvážte naše kostýmy Snehulienka a Sedem trpaslíkov . Ak vám bolo povedané, že ste krásni zvnútra i zvonku a máte radi dobrú knihu, náš kostým Krása a zviera je pre vás dokonalým kostýmom Disney Princezny.

Náš kostým Rapunzel vám poskytne tie dlhé klenoty, ktoré ste vždy chceli, a kostým Vaiana je ideálny pre slobodné a dobrodružné dievčatá. A ak je more druhým domovom, kostým Ariel je pre vás kostýmom. Ak milujete snehuliaka a všetko, čo je v zime, potom sa ukážte na najbližšej kostýmovej párty v kostýme Frozen , ako Elsa alebo Anna. Ak však spí vaša skutočná špecialita, vyskúšajte náš kostým Aurora alebo Sleeping Beauty alebo kostým Maleficent, ak uprednostňujete darebáka príbehu.

Teraz stačí len vybrať svoju veľkosť a kostým dievčat alebo žien Disney Princess bude na ceste. Nezabudnite pridať nejaké dôležité príslušenstvo, ktoré dokončí vzhľad, pretože to, čo by Popelka urobila bez jej sklenených papúč?

Ak máte malé dievčatko, ktoré sa blázni do sveta princeznej, pomôžte jej hostiť svoje vlastné tematické večierky alebo narodeniny Disney princeznej: nájdite taniere, obrúsky, šálky, girlandy, piñata a mnoho ďalších dekorácií pre princeznú .

Všetky Disney princezny na vás čakajú v Funidelii, takže môžete prevziať hlavnú úlohu a oživiť ich príbehy.

https://www.funidelia.sk/cart
Triediť podľa:
Se han encontrado X productos 1: 203 nájdené produkty
Skrátené:
Vaše vyhľadávanie:
    Top