Oficiálne kostýmy Elena of Avalor

Vezmite si magické žezlo a staňte sa naj dobrodružnejšou princeznou Disney s týmito oficiálnymi kostýmmi Eleny z Avalor!

Nenechajte si ujsť karikatúry Latinskej Disney princeznej , v ktorej sa môžete stať týmto výberom kostýmov Eleny z Avalor .

Elena of Avalor je statočný, temperamentný 16-ročný chlapec, ktorý hrá na gitare a dokonale dominuje šabľovým bojom. Má dlhé hnedé vlasy a zvyčajne má veľmi elegantné šaty, keď sa správa ako kráľovná a je pre ňu jednoduchšia. Obe v červenej farbe s ružovými detailmi.

Čarodejnica na Elenu zlorečila a ona bola mnoho rokov uväznená v amulete, ale teraz je so svojou zrelosťou a radosťou pripravená brániť svoje kráľovstvo spolu s komisiou expertov, kde nájdeme kancelárku Esteban, jej bratranca, prarodičia. a jej priateľka Naomi.

Kostým Eleny z Avalor pre dievča je jedným z najžiadanejších darčekov k narodeninám a bezpochyby najunikátnejším maskovaním Disney z karikatúr Disney Channel. Vo vašom internetovom obchode Funidelia nájdete kostýmy Eleny v klasickej a luxusnej verzii spolu s príslušenstvom, ako je šabľa, korunka alebo parochňa. Bavte sa maskovať sa za krásnu a statočnú princeznú Elenu z Avalor!

https://www.funidelia.sk/cart
Triediť podľa
: 2 nájdených produktov
Zoradiť podľa:
Vaše hľadanie::
    Top