Kostýmy Moana pre dievčatá

Oblečte sa ako nová princezná Disney Moana s týmito novými kostýmami Moana z polynéského štýlu.

Vo filme Disney je Moana odvážnou 16-ročnou dcérou náčelníka kmeňa (Tui), ktorá žije na ohromujúcich a divokých ostrovoch starého južného Tichého oceánu (Oceánia). Aj keď jej otec jej zakazuje plaviť sa v hlbokých vodách, Moanova zvedavosť ju núti ísť do nekonečna oceánu, aby žila vzrušujúce dobrodružstvá so svojím prasaťom Pua a vtipným kohútom Heiheim. Počas svojho výletu sa stretne s polobohom Mauiom, ktorý svojím mocným magickým háčikom pomáha jej čeliť morským tvorom zo starodávneho folklóru.

Súčasťou kostýmu Moana je top v oranžovej a červenej farbe s kmeňovými výtlačkami a slamená sukňa s polynézskou tkaninou v bielej, krémovej a svetlo hnedej farbe. Moana tiež rada nosí úžasné brunetky, ktoré zdobí farebnou kvetinou.

V Funidelii objavíte široký výber kostýmov Moana a Maui pre deti, s ktorými si môžu najmladší hrať a rozvíjať svoju fantáziu.

Ak chcete zasiahnuť jeden z najžiadanejších darčekov medzi mladými, neváhajte a kúpte si ozdobné šaty spoločnosti Moana Disney a nezastavujte dobrodružstvo!

https://www.funidelia.sk/cart
Triediť podľa
: 5 nájdených produktov
Zoradiť podľa:
Vaše hľadanie::
    Top