Oficiálne prútiky Harryho Pottera

Lumos , Alohomora , Wingardium Leviosa alebo Expecto Patronum sú spevy, ktoré vďaka Harrym Potterovým prútikom nebudú od vás utajené. Ak neviete, čo robiť, keď čakáte na príchod vášho Rokfortu, precvičte najslávnejšie kúzla magického sveta pomocou prútika Harryho Pottera, Hermiony, Rona, profesora Snapea a dokonca aj Voldemorta.

V Funidelii máme všetky prútiky Harryho Pottera a Fantastických zvierat, takže ich môžete pridať do svojej zbierky a dokončiť tak kostým Harryho Pottera . Nebude tu zlovestný čarodejník, ktorý by vám mohol odolať tým jediným a starším prútikom . Hermionin prútik budeš superhviezdou pri vyhlásení Wingardium Leviosa . A ak ste rovnako ako my odvážni a myslíte si, že strach z mena iba zvyšuje strach z toho, kto sa volá týmto menom, schmatnite Voldemortov prútik a ukážte všetkým, že môžete byť jedným z najmocnejších čarodejníkov z magického sveta bez toho, aby ste boli „ idem preč".

Máme širokú škálu oficiálnych darčekov a tovaru Harryho Pottera, ktoré sú potešiteľné pre všetkých potterheadov . Od Chrabromilčanov, Slizolinových ... tuník po všetky prútiky Harryho Pottera. Vrátane rozsvietených prútikov Harryho Pottera, aby vaše kúzla vždy vyšli správne a aby si nikto nemyslel, že ste iba muklov .

Nedovoľte, aby vám niekto dal kúzlo Confundus ! Kúpte si prútik Harryho Pottera alebo inú postavu, ktorá sa vám najviac páči!

https://www.funidelia.sk/cart
Triediť podľa:
Se han encontrado X productos 1: 32 nájdené produkty
Skrátené:
Vaše vyhľadávanie:
    Top